Tagasi

Tule osale arenguprogrammis Arhitektuuri Trampliin!

Veebruaris käivitub Eesti Arhitektuurikeskuse poolt ellu kutsutud ning Eesti arhitektuuribüroodele suunatud arenguprogramm ARHITEKTUURI TRAMPLIIN. Programmi abil loodab Arhitektuurikeskus kasvatada Eesti arhitektuurivaldkonna ettevõtete konkurentsivõimet nii Eestis ja välisturgudel. Programmi pilootprojekti valitakse osalema 15 ambitsioonikamat ettevõtet ning selle fookuses on äri- ja turundusoskuste parendamine.

Ehitusturu madalseisu ning tugevneva konkurentsi tõttu on arhitektuuriteenuste turul tekkinud olukord, kus Eesti arhitektuuribüroode tulud ja kliendibaas on kokku kuivamas. Paljud väikeettevõtjatest arhitektid on sattunud pankroti äärele. Uue kliendibaasi leidmine ning ettevõtte stabiilsuse saavutamine eeldab arhitektuuribüroode osalist suuna- ja mõtteviisi muutust ning valmidust täiendada oma teadmisi ettevõtlusalases tegevuses.

Pakkumaks tuge Eesti arhitektuuribüroodele kutsus Eesti Arhitektuurikeskus ellu arenguprogrammi Arhitektuuri Trampliin. Programmi keskseks osaks on tihe koostöö mentoritega, kes auditeerivad arhitektuuribüroo hetkeseisu ja nõustavad programmis osalejaid erinevate arengu- ja ärimudelite osas. Arenguprogrammi pilootprojekti valitakse osalema 15 ambitsioonikat Eesti arhitektuurivaldkonna ettevõtet, kellele töötati välja mitmekülgne täiendkoolituste pakett. Arhitektuuri Trampliin on suunatud nii Arhitektuurikeskuse ekspordiklubi AKU liikmes-büroodele kui ka teistele Eesti arhitektuuribüroodele, kel soov kasvatada konkurentsivõimet ning eesmärk siseneda lähitulevikus välisturgudele.

ARHITEKTUURI TRAMPLIIN http://www.arhitektuurikeskus.ee/teenused/koolitused

PROGRAMMI SOOVITAVAD

Eesti Arhitektide Liit?
Eesti Maastikuarhitektide Liit
Eesti Projektbüroode Liit
Eesti Puitmajaliit?
Eesti Sisearhitektide Liit

LISAINFO Jana Rikberg?Eesti Arhitektuurikeskus, teenuste ja koolitusjuht
e-mail: ?jana@arhitektuurikeskus.ee,
mobiil: +372 51 13 685

Ülar Mark?Eesti Arhitektuurikeskus, juhataja
e-mail:?ular@arhitektuurikeskus.ee
mobiil: +372 50 38 872

AKU www.arhitektuurikeskus.ee/klubi/tutvustus