Tagasi

Tallinna III linnafoorum

Linnafoorumi avalik üritus toimub (töötoa tulemuste tutvustus ja diskussioon) 16. juunil kell 18.00 Arhitektuuri- ja Disainigaleriis (Pärnu mnt 6).Kõik teemast huvitatud on teretulnud foorumi töötoa avatud arutelule 15. juunil kell 16.00-17.30 (toimumiskoht Arhitektuuri- ja Disainigalerii).

Tulemas on seitsmes linnafoorum, sedapuhku taas Tallinnas. Seekordne foorum võtab vaatluse alla Pirita tee alguse piirkonna. Kesksena vaadeldakse Lauluväljaku ja Maarjamäe lossi vahele jäävat ala, laiemalt linnaehituslikke seoseid Kadrioru ja Kose piirkonnaga. Oluline kõrvalteema on Lasnamäe klint, mis võimalusi pakkuva ruumilise väärtusena leiab kahjuks vähest rakendust.

Esimene Tallinna linnafoorum vaatles Linnahalli-Kultuurikatla piirkonda, teine foorum tegeles Põhjaväila kontekstis kesklinna mereäärse osaga Katlast Russalkani. Seega moodustab kolmas foorum loogilise jätku merega seonduva kesklinna piirkonnaga tegelemisel.Foorumi eesmärk on ideede genereerimine ja vaadeldava ala mitmekülgne linnaehituslik mõtestamine ning läbi arutamine (pidades silmas ka eelnevate foorumite tulemusi), nii, et edasised ruumiga seonduvad tegevused saaks foorumil arutatust lähtuda.

Kutsume Teid linnafoorumi avalikule üritusele (töötoa tulemuste tutvustus ja diskussioon) 16. juunil kell 18.00 Arhitektuuri- ja Disainigaleriisse(Pärnu mnt 6).Samuti on kõik teemast huvitatud teretulnud foorumi töötoa avatud arutelule 15. juunil kell 16.00-17.30 (toimumiskoht Arhitektuuri- ja Disainigalerii).

Tallinna linnafoorumit korraldab Eesti Arhitektuurikeskus koostöös Tallinna linnaga. Projekti rahastab EAS Norra-EMP regionaalarengu toetusprogrammi raames.

Täiendav info:

Kaja Pae, linnafoorumite eestvedaja

kaja@arhitektuurikeskus.ee

Eesti Arhitektuurikeskuse linnafoorumid