Tagasi

Taani Arhitektuurikeskuse näitus Riia raekojas

Neljapäeval , 15. juulil 2010 avatakse Riia raekojas Taani Arhitektuurikeskuse rändnäitus “Building Sustainable Communities – Danish Architects and Engineers for the Global Compact”. Riia on Tallinnale lähim paik, kuhu näitus tänavu jõuab.

Näitusel on väljas 29 Taani arhitektuuri- ja insenerifirma enam kui 140 projekti ja ideed säästvate kogukondade loomiseks ja ehitamiseks mitmel pool maailmas.

Tuuakse näiteid jätkusuutlikest lahendusest linnade ja hoonete planeerimisel arvestades optimaalset inimeste heaolu, tänapäevast elustiili ja energiasäästlikkust ning lahatakse korporatiivse sotsiaalse vastutuse osa jätkusuutlike elamistingimuste loomisel.

Ulatuslik väljapanek annab ülevaate Taani arhitektuuri– ja inseneritöö mitmekesisusest ja kvaliteedist piiri taga.

Kõik näitusel osalevad firmad toetavad ÜRO globaalset kokkulepet (UN Global Compact), maailma suurimat korporatiivse sotsiaalse vastutuse algatust.

Lisainfo näituse kohta Taani Arhitektuurikeskuse koduleheküljel.http://english.dac.dk/visEmneside.uk.asp?artikelID=5789

Ingliskeelne näitus on Riia raekojas (Raekoja plats / R?tslaukums 1) avatud 15. juulist 14. augustini – esmaspäevast neljapäevani 9:00-17:00, reedeti 9:00-16:00, nädalavahetusel suletud. Sissepääs tasuta.

Näitus jõuab Riiga koostöös Taani saatkonnaga Lätis.