Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

Tallinnas Tammsaare pargi õuegaleriis on avatud näitus “Eesti arhitektuuripreemiad 2023”

Igal aastal valivad Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Maastikuarhitektide Liit ja Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital välja parimad tööd hoonetest, maastikuarhitektuurist, väikeobjektidest ning laiemast arhitektuurialasest tegevusest.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid selguvad 8. detsembril Tallinna Lillepaviljonis toimuval pidulikul sündmusel.

Tammsaare pargis esitatud arhitektuuriobjektide ja -tegudega saab põhjalikumalt tutvuda arhitektuuripreemiad.ee kodulehel ja sinna suunavad ka eksponentide juures olevad QR-koodid.

Näituse kujundus: Unt / Tammik

Tõlge: A&A Lingua

Toetab: Eesti Kultuurkapital

Fotogalerii arhitektuuripreemiate kodulehel https://arhitektuuripreemiad.ee/

Näitus on avatud 01.12. – 29.12.2023

Foto: Kristiina Raid