Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

aprill 2024

Sündmusi ei ole

SUVESEMINAR 2022 RIIAS

EALi, ESLi ja EMALi ühine suveseminar toimub tänavu 30. juunil ja 1. juulil Riias, Kipsalas.

Riia Tehnikaülikooli arhitektuuriteaduskonna hoones räägime koos Läti ja Leedu kolleegidega infrastruktuurist tänases maailmas. 

30. juunil on kavas seminar ja 1. juulil arhitektuuriekskursioon Riias, mida juhib Läti arhitektuuriekspert Artis Zvirgzdiņš
Seminar „Connecting (in) infrastructure“ keskendub infrastruktuuri eri aspektidele, lektoriteks spetsialistid Lätist, Taanist, Poolast, Eestist (nimekiri täieneb). 
Ettekanded on inglise keeles.
Programm on täpsustamisel, hetkeseis lisatud. 
Päevajuht on Jüri Muttika.

Osalustasud, mis sisaldavad kogu programmi, 3 söögikorda, 1 ööd majutust, bussisõitu:

 Kuni 27.05Alates 28.05
EALi, ESLi ja EMALi liige ja tema 1 kaaslane:85€105€
Seeniorliige:65€85€
Tudeng (sh EALi noortekogu liige):45€65€
Mitteliige:105€125€
Oma öömajaga osaleja:45€65€

Majutus on peamiselt Islande hotellis, osaliselt ka Valdemara hotellis
Riiga viivad tellitud bussid. 

Registreerumiseks palume täita vormi. 
Kohtade arv on piiratud.

Lisaks toimub jätkuüritusena 2. juulil Ventspilsis Leedu ja Läti arhitektide liitude poolt korraldatud Baltikumi arhitektide kokkusaamine. 
Kavas on Ventspilsi linnaekskursioon sealse linnaarhitekti juhtimisel ning õhtul vabaõhu-koosviibimine. 
Sellel üritusel osalemine on eraldi eelarvega, majutuse ja toitlustuse eest tasub igaüks ise. Üks EALi bussidest sõidab Riiast Ventspilsi ning toob 3. juuli õhtuks tagasi Tallinna.