Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

SISSE! TTÜ UUS EHITUSE MÄEMAJA

  • Mäepealse 3, Tallinn, Eesti

Eesti Sisearhitektide Liidu SISSE! sarja järgmine külastus toimub Tallinna Tehnikaülikooli uude õppehoonesse, mis pälvis 2021. aasta Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia. Sisearhitektuuri autor on ESLi liige Tarmo Piirmets, hoone projekteeris büroo QP Arhitektid.
Teadus- ja õppehoone sisekujundus ja -viimistlus toetab hoone kui unikaalse puitmaja ning näitliku õppevahendi ideed. Puitu on kasutatud ja eksponeeritud eri funktsioonides ja vormides nii konstruktsioonimaterjalina kui ka vaheseinte, uste, põrandate ja laeviimistlusena. Ka märkimisväärne osa mööblist on puidust. 

SISSE! tuuri viib läbi Tarmo Piirmets.

Registreeri: Tulen SISSE!

Kasutatud foto: Reio Avaste

Lisainfo: info@esl.ee