Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

SISSE! Tallinna Muusika- ja Balletikool MUBA

THULEMA kutsub Eesti Sisearhitektide liidu küalstussarja SISSE raames Tallinna Muusika- ja Balletikool MUBA tuurile. Selle Eesti kultuuri- ja haridusmaastiku jaoks ainukordse hoone, ülimalt veetleva kolmkõla-koolimaja erimööbli ning klasside ja kontsertsaalide mööbli on aidanud ellu viia Thulema. MUBA hoone ideeprojekti autor on Austria arhitekt Thomas Pucher (töö nimega ’Vaikuse aed’), peaprojekteerija on arhitektuuribüroo 3+1 arhitektid, sisearhitektuurse projekti autorid T43 Sisearhitektid. 24. augusti tuur on erakordne, kuivõrd ametlik maja avamine toimub alles septembri lõpus. Oleme esimesed nii mitmeski mõttes. Enne tuuri avab meile koolimaja plaane MUBA vastne direktor Timo Steiner. Maja arhitektuurset olemust aitab lahti mõtestada Hanna-Liisa Mõtus arhitektuuribüroost 3+1 arhitektid. Tuuri viivad läbi Teet Kask MUBAst, Priit Püss Riigi Kinnisvara AS-st ja Hanna-Liisa Mõtus.

Kohtume MUBAs (Pärnu mnt 57, Tallinn)

Külastus toimub 24. augustil kell 15 Külastuse kestvus 2h

Registreerumine hiljemalt reedeks, 19. augustiks e-mailil: thulema@thulema.ee