Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

SISSE! Õiguskantsleri Kantselei hoone

  • Kohtu 8, Tallinn, Eesti

SISSE! sarja järgmine külastus toimub 11. novembril kell 17.00. Sel korral väisame Õiguskantsleri Kantselei hoonet koos sisearhitekt Anu Vainomäega.

Väärikas Õiguskantsleri Kantselei hoone (Kohtu 8, Tallinn) peidab endas mitmeid pärle, näiteks Peeter Kuutma tekstiililoomingut. Samal ajal on kantseleis üleval Paul Kormašovi maalinäitus. 


Kohtade arv on piiratud – osaleda saab 30 inimest. 

NB! Osaleda saab vaid kehtiva covid-passiga. See hõlmab endas täielikult vaktsineerituid ning läbipõdenuid.
Registreerumine SIIN

Registreerumine avatud kuni 8. novembrini.

* Kui covid-pandeemiast tingitud piirangud peaksid muutuma ning külastus peaks ära jääma, siis toimub see mõnel teisel ajal lähitulevikus. Sel juhul anname kõikidele registreerunutele teada.