Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

SISSE! Nõmme Kultuurikeskus

Eesti Sisearhitektide Liidu külastussari SISSE! viib sel korral tutvuma Nõmme Kultuurikeskusega.

Ringkäiku viivad läbi ajaloolane Leho Lõhmus, kes räägib 1924. aastal valminud kultuurikeskuse hoone vanemast perioodist kinomajana ja nõukogude ajast ning kultuurikeskuse praegune direktor Liina Amon, kes tutvstab maja arengut alates sädelevatest 90ndatest. Ringkäik algab Nõmme muuseumist (Nõmme endine raudteejaama hoone), kus on üleval näitus “Üks maja, kuusteist unistust”. Näitus valmis 2019. aastal Nõmme Kultuurikeskuse hoone 95. sünnipäevaks ja toob vaataja ette aastate jooksul kogunenud arhitektuurilised unistused Nõmme Kultuurikeskuse hoonest – nii täitunud, kui ka neid, mis vaid unistuseks jäänud. Peale näitust jalutame kultuurikeskusesse.

Külastus toimub 10. augustil kell 17.00
Külastuse kestvus 1,5 tundi

NB! kogunemine Nõmme muuseumi ees (Jaama 18)

Registreerumine SIIN