Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

SISSE! Harjumaa Kohtuhoone

[kaart pealkiri=”SISSE!”]


Eesti Sisearhitektide Liit viib huvilised sisearhitektuuri aastapreemiale nomineeritud hoonete SISSE!, et koos sisearhitekti ja tellijaga uurida Eesti parimat sisearhitektuuri.
Ringkäigud toimuvad 4 korda aastas, eelregistreerimisega.

HARJUMAA KOHTUHOONE
Teisipäeval, 26. novembril 2019
kell 16.00, 17.00 ja 18.00

Lubja 4, Tallinn

Registreerumine.

Harjumaa Kohtuhoone külastus toimub koostöös Riigi Kinnisvaraga. Ringkäike viivad läbi sisearhitektid Kerli Lepp, Gerly Vaikre, Kadi Karmann, Peeter Klaas ja Ville Lausmäe ning RKASi ehituse projektijuht Sven Prints.

Kasutatud foto: Maris Tomba
Graafiline disain: Unt / Tammik

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Hoonest”]

2018. aasta juulis valmis Tallinnas, aadressil Lubja 4 uus kohtuhoone, milles asuvad seni kolmes eri majas tegutsenud Harju maakohus, Põhja ringkonnaprokuratuur ning Registrite ja Infosüsteemide Keskus. Enam kui 25 000 m2 suuruse netopinnaga kohtumaja peaarhitekt on Lauri Laisaar (Novarc Group), arhitektuuri autorid Andres Siim ja Kristel Ausing (Arhitektuuristuudio Siim & Kreis), sisearhitektid Ville Lausmäe, Peeter Klaas, Kadi Karmann, Pille Lausmäe-Lõoke, Gerly Vaikre, Kerli Lepp, Mirell Ülle, Anna Kangur, kaasa töötasid Maria Liiva, Kristiina Arusoo, Katrin Talvik. Hoone ehitasid Rand & Tuulberg ning Astlanda.

[/kaart]