Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

“Sisearhitektuuri põhitõed” sarja kolmas raamat “Interjööri kujutamine joonisel” esitlus.

14. septembril 2022, kell 17.30 toimub „Sisearhitektuuri põhitõed” sarja kolmanda raamatu

„INTERJÖÖRI KUJUTAMINE JOONISEL”

esitlus EKA hoone A korpuse IV korrusel

Samas tutvustame ka uut kakskeelset sisearhitektuuri terminoloogia digisõnaraamatut.

„Sisearhitektuuri põhitõed: Interjööri kujutamine joonisel” käsitleb interjööri kujutamist nii joonistel kui maketi või mudeli ehitamise teel. Raamatu autor Ro Spankie on University of Westminster sisearhitektuuri eriala juht ja õppejõud ning  Ühendkuningriigi sisearhitektuuri ja sisekujunduse õppejõudude foorumi Interior Educators asutajaliige ning kaastoimetaja rahvusvahelises ajakirjas Interiors: Design, Architecture, Culture (Taylor & Francis).

Raamatu tõlkis Katrin Kask ja toimetas Tiina Hallik.

Oled oodatud!

ESL