Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Sisearhitektide ja arhitektuurifotograafide APERITIVO

Miks fotograaf üht või teist hinda küsib? Eestis on autoriõigustesse suhtumine endiselt üsna tolmune pind – ei teata sellega kaasnevaid õigusi ega kohustusi. Kuid tuleb ette ka teadlikku eiramist. Praktikas on erinevaid kogemusi ja sekka ka teravamaid elamusi, mis vajavad lahti rääkimist.
PK salong avab sumedaks suvepärastlõunaks oma uksed ning kutsub klaasikese apritivo saatel ning kõiki reegleid järgides omavahel kogemusi ja arvamusi vahetama.

Sisearhitektidel avaneb kohapeal võimalus tutvuda  CLICWALL vuugita seinapaneelidega, mis on värvitud kipsplaadile põnevaks vahelduseks.

AJAKAVA

16.00 – 16.15  Kogunemine
16.15 – 17.00  Ümarlaud
17.00 – 17.20  CLICWALL vuugita seinapaneelid – tutvustus

REGISTREERUMINE

kuni 16. juunini aadressil: info@esl.ee