Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Sadolin Aasta Värv 2018

[kaart pealkiri=”ColourFutures”]

Coulour Futures värvitrendide uuringu projekt tähistab juba 15. aastat.
“Sadolin aasta värv 2018” kollektsiooni  loomisel on koostööd teinud tippdisainerid ja -sisearhitektid üle terve maailma. Akzo Nobeli Globaalne Esteetikakeskus asub Hollandis ja on juba 25 aastat tegelenud värvide mõju ja trendide uurimise ja kujundamisega 80 riigis. Viimased 15 aastat on loodud värvikollektsioone, et inspireerida ja julgustada inimesi läbi kaasaegasete värvivalikute muutma oma igapäevast elukeskkonda põnevamaks ja mitmekülgsemaks. Värvikollektsioonide valikul lähtutakse üldistest globaalsetest trendidest prognoosides järgmise aasta disainisuundi.  Võttes arvesse seda, kuidas pidevad muutused ülemaailmses ulatuses tarbijate elu osaks saavad, tagatakse, et ColourFutures™ mitte üksnes ei arene koos kodu muutuvate vajadustega, vaid oskab neid ka ette ennustada.

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Aasta Värv 2018″]

 

Sadolin Aasta Värv 2018 on Heart Wood (B5.05.52).
See vaoshoitud, samas meeldivalt sume toon on inspireeritud loodusliku puidu soojusest ja lihtsusest, mõjudes õdusalt ning kergelt. Heart Wood on just seesugune toon, mis vastab meie rahu, soojuse ja õdususe igatsusele ning sobib ideaalselt põhjamaiselt halli kliimasse.

Elu muutub üha kiiremaks ja nüüd on aeg pausile vajutada,“ ütleb Heleen Van Gent, AkzoNobel Ülemaailmse Esteetikakeskuse loominguline direktor. „Meie kodud peavad olema kohad, kus meil on võimalik heli maha keerata ja lihtsalt lõõgastuda. Värv võib mängida olulist rolli tasakaalu leidmisel välise müra ja sisemise rahu vahel. Heart Wood ja selle neli täiendavat värvipaletti aitavad tarbijatel luua kutsuva ja unikaalse kodu.“

“Nii maailmas kui Eestis on juba mõnda aega väga tuntav trend liikumine looduse ja looduslikkuse suunas. Eestis armastatakse väga rahulikke, neutraalseid, loodusest inspireeritud värvitoone ja naturaalset puitu. Sadolini Aasta Värv Heart Wood esindab naturaalse puidu soojust, seega nii Heart Wood kui seda tooni täiendavad neli värvipaletti, kust leidub nii rahulikke kui julgemaid toone, sobivad ideaalselt Eesti inimestele ja siinsetesse kodudesse,” sõnab sisearhitekt Lilia Kristianson Eesti Sisearhitektide Liidust, kelle eestvedamisel aasta värvi Eesti publikule täna esitletakse.

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Esitluste ajakava”]

Eesti Sisearhitektide Liit ja Akzo Nobel Baltics AS esitlevad Sadolin Aasta Värv 2018 neljas linnas.

Sadolin aasta värv 2018 esitlusi viib läbi ESLi sisearhitekt Lilia Kristianson.

Tallinn Niguliste kirik
26.10.17 algus 18:00
RSVP 20.10

Narva Kunstigalerii
02.11.17 algus 15:00
RSVP 27.10

Pärnu Rannahotell
16.11.17 algus 17:00
RSVP 10.11

Tartu Eesti Rahva Muuseum
23.11.17 algus 15:00
RSVP 17.11

Eesti Sisearhitektide Liit:
info@esl.ee

Akzo Nobel Baltics:
helen.ankudinova@akzonobel.com

[/kaart]