Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

Reis Kosmosesse

[kaart pealkiri=”Reis Kosmosesse”]

06.01.2015
Kino Kosmos IMAX

ESL ja EAL korraldasid ühise talveseminari, mille eesmärk oli õhutada liitude omavahelist suhtlust ja tihedamat koostööd. Seminar toimus  põhjaliku ümbersünni läbinud ja kaasaegseima tehnoloogiaga varustatud kinos KOSMOS IMAX. Üritust külastas üle 300 (sise)arhitekti ja arhitektuurihuvilise.

Seminarile järgneva piduliku õhtu üheks tähtsündmuseks oli juba traditsiooniks muutuv heategevuslik oksjon liitude koostööpartnerite osavõtul, mille tulud läksid liitude jätkuva aktiivse tegevuse toetuseks. Muusikalise meelelahutuse eest seisid hea ansambel Neon Noir ja DJ Madis Ligema & Rain Tolk. Suupisteid pakkus kohvik Klaus.

Fotogalerii üritusest ESLi Facebooki lehel
Fotod: Tiit Mõtus

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Seminari programm”]

Rein Palosaar – Kino Kosmos ajalugu ja tänapäev

Sisearhitekt Pille Lausmäe – Kosmose sisearhitektuurist ja renoveerimisprotsessist

Akustik Linda Madalik – kinosaalide akustilistest nõuetest ja eripäradest kino Kosmose näitel

Jaanus Kasema (Retlar) – kino erimööbli nõuetest

Richardas Navikas – uudsete tehnoloogiate ja materjalide kasutamisest nüüdisaegses kinos DuPont Coriani näitel

Arhitektuur filmikunstis – BFM arhitektuuriteemalised lühifilmid

[/kaart]