Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

PÕRANDAPÄEV. Niiskus, tasasus, tooted ja katmistehnika mõjud lõpptulemusele

Neljapäeval 27.01 korraldab iimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liit PÕRANDAPÄEVA! Põrandapäeva peamine eesmärk on tõsta ehitus/arendus sektori osapoolte teadlikust põrandakatete paigaldamise osas. Seminar koosneb loengutest ja avatud vestlusringist.

Lisainfo ja registreerimine:

https://ehituskeskus.ee/seminarid-koolitused/porandapaev-niiskus-tasasus-tooted-ja-katmistehnika-mojud-lopptulemusele/?fbclid=IwAR1yOtPjG9Bbsm9n8R83Ho_sw5-c4wGBlWLxFPpot5Xvt9sbZf_ylZAwdhY