Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Leila Pärtelpoja 90. juubeli vastuvõtt

[kaart pealkiri=”Leila Pärtelpoeg 90″]

Olete väga oodatud tähistama Leila Pärtelpoja 90ndat juubelit

esmaspäeval, 18. septembril
kell 16 – 19
ESLi ruumides, Rüütli 4 sisehoovis

(Sisenemine Põrgu restorani väravast)

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Leila Pärtelpoja kutse”]

Armsad elukaaslased kaugetelt suvepraktikatelt… Seljakotid selga!

Kaugele Saaremaa rannakülasse; pöidlaküüdiga ja jalgsi; öömajata; kindla võimaluseta keeta hommikust körti kellegi köögis… Ainuke asi, mis kindlalt teada oli, oli töö ise-objekt. Vastuvõtt olenes ka sellest, et olime kunstikoolist, meie vastu tunti huvi. Olime neile koju kätte tulnud! Nad kannatasid meid välja nii kaua, kui oma töö valmis saime. Aitasime alati kuiva heinaloogu kokku rabada ja imetlesime Saaremaa lääneranna keeluribalt kokkukorjatud imelisi klaaspudeleid. Mõõtsime Toomuse rehemaja, kus akende asemel olid palkseintes puidu sisse süvistatud akende eelkäijad – puitriivid – pajad ja maja välisseinas vööruse ukse kohal laevahukust pärit nimesilt Sankta Maria. Nõiduslikult ilus aeg… Paljude aastate jookul juhtus nii mõndagi…

Saame veelkord kokku võrdsetes olukordades, nii mina, kui teie elusana.
Palun, et toote mulle mõned fotod oma elust (jätan need kord ESLile).

Leila Pärtelpoeg

[/kaart]