Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

KUTSE ergonoomilise koolimööbli esitlusele

  • Pärnu mnt 158, Tallinn, Eesti

Õpi- ja töökeskkonnamööbli ekspert Thulema korraldab õpikeskkondi kujundavatele sisearhitektidele ja koolijuhtidele läbi õppeaasta 2022/2023 koolimööbli tootekoolituste sarja.

Juba järgmisel nädalal, 14. septembril 2022 kell 15:00 tutvustab Saksa mööblitootja VS ergonoomilist koolimööblit. Avaseminaril ERGONOOMIKA OLULISUS KAASAVAS KOOLIKESKKONNAS esitleb VS esindaja Uwe Schmidt tooteid ning otsib vastuseid küsimusele, millele tähelepanu pöörata õpikeskkonna sisustuse valimisel, mis kõige paremini toetaks laste arengut ja vastaks tänapäevastele õpetamise meetoditele. Esitlus on inglise keeles. Registreeru palun hiljemalt 12. septembriks.

REGISTREERUN

VS esindaja on 14. septembril Thulema salongis huviliste päralt ning küsimustele avatud 10:00-17:00. Kui sul ei ole võimalik ametlikul esitlusel (kell 15-16) osaleda, siis oled oodatud kogu päeva jooksul, kuid palun anna oma tulekust meile teada.