Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Kohtumine disainer John Astburyga ja &traditioniga 18.09 ELKE Mööblis

[kaart pealkiri=”Kohtumine disainer John Astburyga ja &traditioniga”]

18.09 kell 16.00 ELKE Mööblis

ELKE Mööbel ja Taani sisustusbränd &tradition kutsuvad 18. septembril kl 16-18 ELKE Mööbli sisustussalongi kohtuma disainer John Astburyga ja tutvuma &traditioni toodetega.

Disainiöö raames toimuval kohtumisel räägib Stockholmis omanimelist disainistuudiot juhtiv John Astbury tootedisaineri argipäevast ehk sellest, kuidas sünnib ideest toode &traditionile loodud Column riiulite näitel.

Taanist pärit mööbli, valgustite ja aksessuaaride tootja &tradition esindaja Oliver Skaarup Petersson tutvustab sisustusbrändi oskust miksida oma tootevalikus taas tootmisesse toodud vanemaid disainiikoone (seal hulgas Verner Pantoni ja Arne Jacobseni loomingut) ning päris uusi tooteid tänapäeva disainimaailma tippudelt nagu Jaime Hayon, Sami Kallio jpt.

Kohtumiseni ELKE Mööblis!

NB! Palume oma tulekust või mittetulekust teatada 16. septembriks meilile elke@elkemoobel.ee. Autoga tulijatele jagame registreerimisel lisainfot parkimise kohta.

[/kaart]