Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

Järgmine peatus: Tartu

[kaart pealkiri=”Reisikava”]

  • Tartu Tervishoiu Kõrgkool
  • Teaduskeskus AHHAA
  • TÜ Ajaloomuuseumi Varakamber
  • ESL-i aastapreemiate 2012 rändnäituse avamine Tartu Ülikooli Ajaloomuuseumis

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Reisikava”]

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegi ekskursiooni ja rääkis kooli interjööri saamisloost Tarmo Piirmets. Tigutorni ja teaduskeskus AHHAA kompleksi tutvustas Vilen Künnapu, AHHAA keskuses tegi ringkäigu ja tutvustas interjööri üks selle autoritest Tea Tammelaan ning TÜ ajaloomuuseumi varakambri saamisloost andsid ülevaate pidulikul rändnäituse avamisel autorid Margus Argus ja Margit Aule.

Fotomeenutus üritusest

[/kaart]