Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Interiors Tennis Cup 2022 võitis sisearhitekt Reet Sepp

24. augustil toimus FORUS Spordikeskuses kuuendat korda paarismängu formaadiga, aga individuaalse punktiarvestusega tenniseturniir Interiors Tennis Cup 2022, millest võttis osa 20 (sise)arhitekti.

Esmakordselt Interiors Tennis Cup ajaloos võitis turniiri naismängija – Reet Sepp (Joonprojekt), teisele kohale platseerus Madis Eek (Eek&Mutso Arhitektuuribüroo) ning kolmanda koha pälvis Lasse Ira (Cumerus). Turniiri võitja selgitati pingelises superfinaalis, kus osales esmakordselt kaks naismängijat ja kaks meesmängijat. Vastamisi olid paarid Reet Sepp ja Madis Eek ning Lasse Ira ja Eliina Grünberg (Grünberg OÜ).

Interiors Tennis Cup 2022 võitja sai auhinnaks rändkarika ja treeningprogrammi Rafael Nadali tenniseakadeemias Mallorcal, Hispaanias.

Tänavu toimus turniiri raames teistkordselt tennisetreening algajatele. Samal ajal kui kõrvalasuvatel väljakutel toimus tuline võistlussport, võtsid 8 tennisehuvilist kätte reketi ning professionaalse treeneri juhendamisel tehti esimesed mängulöögid.

Interiors Tennis Cup 2022 turniiri korraldasid Lincona, Moodne Valgustus ja Softrend. Üllatusauhindadega toetas Sportland ja iCourt.

Tenniseväljakutel kohtutakse jälle tuleva aasta augusti lõpus.