Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

aprill 2024

Sündmusi ei ole

Interiors Tennis Cup 2018 saab tuule tiibadesse

16. septembril toimub esmakordselt Moodsa Valgustuse, Interstudio ja Lincona eestvedamisel (sise)arhitektidele mõeldud tenniseturniir Interiors Tennis Cup 2018.

Turniiril kasutatakse igamehe paarismängu formaati. Kuna võitjale on auhinnaks pääsmed 9. juunil 2019 Pariisis toimuvale French Openi meeste finaalmängule, siis tõotavad tulla väga ägedad ja pingelised lahingud.

Turniir algab Tere Tennisekeskuses (Sõjakooli 10) kell 12.00 ja lõppeb orienteeruvalt 16.00. Pealtvaatajad on väga oodatud kolleegidele kaasa elama!

Lisainfo:

Mart Seidelberg

+372 501 5373

mart@valgustus.ee