Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

Floorini ja DESSO seminar „Teeme jätkusuutliku restardi äriinterjööris“.  

  • Tallinna Muusika- ja Balletikool MUBA, Pärnu maantee, Tallinn, Eesti

Kas Sa tead, kui suur on 100 ruutmeetri plaatvaiba CO2 jalajälg? Lisaks sellele, kui suur on CO2 jalajälg, tuleb mõelda ka taaskasutamisele. Kvaliteetne toode ei ole loodud enam kestma aastakümneid, vaid on loodud materjalidest, millest saab toota uue vaiba – see teeb toote kvaliteetseks ja jätkusuutlikuks. DESSO hällist-hällini-põhimõte (ingl Cradle to Cradle®) ja ReStart® programm annavad meile võimaluse olla interjööri kujundamisel igas mõttes jätkusuutlikum. 

Kui Sa soovid ka MUBA majatuuri, siis lisa see registreerimisel!