Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Filmimaraton “Living Architectures”

[kaart pealkiri=”Filmimaraton ‘Living Architectures'”]

18. jaanuar 2014
Kino Sõprus, Tallinn

www.living-architectures.com

Living Architectures on dokumentaalfilmide sari, mis käsitleb maailma tipparhitektuuri teoseid viisil, mil arhitektuuri populariseeriv ning ülistav visuaalmaailm seda siiani teinud ei ole. Ila Bêka ja Louise Lemoine panevad filmides kahtluse alla arhitektuuri kui visuaalse vormi ülistamise, mis tihti varjutavad hoone tõelise olemuse idealistlike eelarvamuste ning esteetilise perfektsuse taotluste taha.

Filmimaratoni korraldas Ingel Vaikla koostöös Eesti Sisearhitektide Liidu ja kino Sõprusega.

Eesti ürituse graafiline disain:
Alari Orav, AKU.

Fotomeenutus üritusest Facebookis.
Fotode autor Tõnu Tunnel.

Üritust toetasid:

Prantsuse Instituut
Fagerhult
Interstudio
Wermstock
Lincona
Silmani elekter
Floorin/Forbo

[/kaart]