Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Ettevaatust – libe põrand!

[kaart pealkiri=”ESL Akadeemia”]

 

ESL akadeemia avaloeng:
20. septembril kell 10:00 – 13:30

Koolitaja: FLOORIN

Registreerumine kuni:
15. september info@esl.ee

Koolitus toimub:
Floorini salongis Pärnu mnt 139 E/3, 11317 Tallinn

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Ettevaatust – libe põrand”]

Kuidas turvalisust tõstes neid kollaseid silte vältida?

Libastumine ja kukkumine põhjustavad palju raskeid vigastusi. 2016. aastal sai Eestis tööõnnetustes viga üle 1000 töötaja just komistamise või libastumise tõttu kukkumise tagajärjel. Elu näitab, et libastumiskindlaid põrandaid läheb vaja pea igal objektil.

Millised on kehtivad standardid, mida tähendavad libastumis-kindluse klassid ja millised on erinevad kogemused selles valdkonnas.

Räägime ka sellest, kuidas toimiv puhstusala aitab libastumisriske vähendada. Kuidas kaitsta hoone põrandaid ning kokku hoida hoolduskuludelt. Kui pikk peab olema töötav puhastusala. Kuidas teha valikuid ja milliseid lahendusi erinevates tingimustes eelistada.

Loenguid illustreerime paljude eluliste näidete ja käegakatsutavate materjalidega.

[/kaart]