Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

september 2023

Sündmusi ei ole

ESLi seeniorliikmete kevadreis Lõuna-Eestisse

Traditsiooniline kevadreis viib ESLi seeniorliikmed tutvuma Lõuna-Eestis asuvate arhitektuuriobjektidega, mis viimastel aastatel on pälvinud nominatsiooni ja preemiaid.

Reis toimub 3.–4. mail ning muuhulgas külastame Emajõe Lodjakoda Tartus (Salto), Vastseliina piiskopilinnust (Kaos), Valga-Valka kaksiklinna keskust (In Project Studio Barcelona) ning 2021. aasta ESLi aastapreemia võitnud Pärsti mõisalasteaia ruume (sisearhitekt Kaari Metslang, mustrite autor Kristiina Ribelus).

Ringkäik Valgas. Teejuhiks oli linnaarhitekt Jiri Tintera.

Pildil on osa meist poole jalaga Eestis, suurem seltskond viibib aga juba Lätis.

Vestlusõhtu Käärikul. Meiega muljetas insener Tiit Masso, kes sealset kanti ja olusid hästi tunneb.