Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

ESLi akadeemia “Nõuded erivajadust arvestavale ruumile”

Kuidas luua individuaalset valgusruumi?

13. november 2019 kell 9.30-11.45
Kesklinna lastepolikliiniku (Ravi 27) saalis.

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Registreeru- mine ja ajakava”]

10.00 – 10.15 Kogunemine ja hommikukohv

10.15 – 11.00 “Erivajadust arvestavad nõuded praktikas”, sisearhitekt Maarja Varkki (AW2 Architects)

11.00 – 11.45 “Kuidas luua sobiv ruum väärikaks vananemiseks?”, Bartosz Romanowicz (Tarkett) ja Rain Lond (Tarkett Eesti)
Dementsetele inimestele sobiva ja turvalise keskkonna loomise üks suurimaid väljakutseid on see, kuidas tunnetada ja näha dementsete maailma läbi nende silmade. Selleks on loodud eraldi virtuaalreaalsuse lahendus, mis aitab kogeda dementse inimese maailmapilti. See aitab ruumi loojatel paremini mõista milliseid värvitoone ja materjale dementsetele mõeldud asutustesse valida, et nad tunneksid end seal turvaliselt ja hästi.

Registreerumine on avatud 12. novembrini siin.

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Lisainfo”]

Tallinna kesklinna lastepolikliinikusse viivad bussid nr 3, 16, 39 “Keskhaigla peatus ja 3, 16, 17, 17A “Olümpia” peatus.

Parkimine Kesklinna Lastepolikliiniku (Ravi 27) territooriumil:

Iga alustatud tunni eest on parkimistasu 1.30€. Parkimise eest saab maksta nii piletiautomaadis kui m-piletiga. Võimalik ka e-parkimine.

Parkimisplaani leiad siit

Parkimisvõimalused leiad siit

[/kaart]