Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

aprill 2024

Sündmusi ei ole

ESLi akadeemia: Mööbliteadusest mööbliseaduses

[kaart pealkiri=”ESLi akadeemia”]

Mööbliteadusest mööbliseaduses

Kolmapäeval, 23. oktoobril 2019 kell 9.45 – 12.15
Intera mööblisalongis (Pärnu mnt 160d)

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Registreeru- mine ja ajakava”]

9.45 -10.15     Kogunemine ja hommikukohvi
10.15 -10.30   “Sisearhitekti ootused ja tegelikkus“. Pille Lausmäe (ESL)
10.30 -11.30   “Mööbli seletuskiri – lihtsalt ja maalähedaselt”. Räägime, millised on RKASe tehnilised nõuded sisustusele ja kuidas neile viidates ning sisustust mitte liiga detailselt lahti kirjutades saab projektis keskenduda värvile ja vormile. Pöörame tähelepanu nüanssidele, millega peab riigihankega hangitava puhul arvestama, et tulemus vastaks ootustele ja toome  näiteid riigihangetest. Kristiina Vasar, Elina Kask (RKAS ), Tiina Liitmäe (Kitman Thulema)
11.30- 12.15   “Eesti kontoritöötajate eelistused töökohtade planeerimisel“.  Fred Frosh (Intera)

Registreerumine on avatud 17. oktoobrini siin.

[/kaart]