Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

ESLi akadeemia: Akustika – hea ruumi osa

[kaart pealkiri=”ESLi akadeemia”]

 

Akustika – hea ruumi osa

29. mail 2019 kell 10.00-12.30

Koolitus toimub:
PK salongis (Telliskivi 60/2-I-hoone)

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Akustika – hea ruumi osa”]

Büroo- ja ühiskondliku mööbli kaubamärgi Thulema jaoks tähendab ergonoomilisus, kaasaegsus ning uudsus ka kasutusmugavust ja ajaga kaasas käivat töökeskkonda, mitte ainult igal konkreetsel töökohal, vaid ruumilahenduses tervikuna.
Ruumiakustika on osa terviklikust ruumilahendusest. Leidub ruume, kus on oluline, et ruum võimaldaks kõnelejate vahelist arusaadavat kõne edastust, aga leidub ka (avatud) ruume, kus soovitakse kõneheli levimist teatud ruumipunktide vahel pärssida. Hea ja suurepärase akustikaga ruumi ehitamisel on arvestatud, et selle akustilised omadused sobivad erinevate helisündmuste läbiviimiseks.
Räägime ruumiakustikast, mis on hea ruumi osa.

Sündmust võõrustab ESLi uus toetajaliige PK Salong.

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Registreeru- mine ja ajakava”]

10.00 – 10.15 Tervitussõnad PK Salongilt
10.15 – 11.00 “Kuidas käsitleda inimese tekitatud heli?”, Carl Jemtelius ZilenZio AB, ekspordijuht (ettekanne on inglise keeles)
11.00 – 11.45 “Ruumiakustika ja selle mõju” Kaupo Kõrven, Akustikainsener OÜ

Registreerumine kuni 28. maini: info@esl.ee või siin.

[/kaart]