Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

ESL lõikuspidu

[kaart pealkiri=”Lõikuspidu”]

Aitäh kõigile osalejatele!

Fotojäädvustus sündmusest Facebookis

Mitmete kordaläinud tegemiste järel saime aru, et igatseme kokkuvõtliku mažoorse hetke järele. Vajame ühte lihtsat ja sooja õhtut, sellist, millega seostuvad kaua nägemata sõbrad ja mahe äraolemine. Leppisime kokku, et nimetame ootuse Lõikuspeoks, valisime kohana välja Virla külas asuva Siidrifarmi ning panime kalendritesse kirja 13. oktoobri. Sellele samale mahedale olemisele Sind täna kutsume.

Kuna õhtu tuleb lihtne, siis ajakava puudub. Värskendav või kuidas? Pakume häid sööke ja põnevaid jooke, muusikalist meeleolu oleme kutsunud looma DJ Sander Möldri – kogu ülejäänud õhtu sisu kujuneb vastavalt Su enese äranägemisele.

Väikese ääremärkusena toome siiski välja, et kuna lähitulevikku mahub ka ESLi 27. sünnipäev (õige kuupäev oleks 20. november), on kokkusaamisel paslik mõnel korral ka selle tervituseks toosti öelda.

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Ajakava”]
Bussid väljuvad Tallinnast Nunne tänava bussitaskust Siidrifarmi suunas 13. oktoobril kell 17:45 ning tagasi Tallinna on võimalik sõitma hakata kahel erineval ajal 23:00 ning 01:00.

Kui Sa soovid tulla oma autoga, palume Siidrifarmi kohale jõuda hiljemalt 19:00ks.

Loodame väga, et eelkirjeldatu Sulle sümpaatne tundub ja
Sa saadad meile hiljemalt 06. oktoobriks teate oma tuleku kohta.

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Osalustasu”]

Kuigi kõik head asjad pidavat olema elus tasuta, palume Sul sel korral siiski arvestada ka osalemistasuga:
27,00 – ESLi liige/koostööpartner
10,00 – ESLi seeniorliige/tudeng

Hind sisaldab:
– Transporti Tallinn – Siidrifarm – Tallinn
– Õhtusööki ja veini
– Jalakeerutamisvõimalust ja head seltskonda

Tasumine ülekandega:
Eesti Sisearhitektide Liit, EE181010220073189016.
Selgituseks palume märkida osaleja(te) nime(d) ja:
“Lõikuspidu 27”
või
“Lõikuspidu 10”

[/kaart]