Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

ESL akadeemia – Küberiti liistud

[kaart pealkiri=”ESL Akadeemia”]

ESL akadeemia loeng
15. märtsil kell 09:30 – 11:00

Koolitaja: Lincona

Koolitus toimub:
Lincona Profipoe II korrus
Pärnu mnt 139e/13, Tallinn

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Küberiti liistud”]

Saksamaa liistutootja Küberit ajalugu ulatub aastasse 1863, mil ettevõte alustas akendele metallist iluliistude tootmisega. Esimesed metallist põrandaliistud toodeti tehases 1920ndatel, plastliistud 1930ndatel. Alates aastast 1993 on ettevõte keskendunud täielikult alumiiniumist, terasest ja messingist liistude tootmisele.

Oled 15. märtsil kell 09.30 oodatud Lincona Profipoe II korrusele (Pärnu mnt 139e/13) liistutootja Küberit tootevalikut tutvustavale ning kasutusvõimalusi selgitavale seminarile.

Osalemissoovist palun teada anda hiljemalt 13. märtsiks e-posti aadressile tajo.koiksaar@lincona.ee.

[/kaart]