Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Eesti Sisearhitektide Liidu näitus „Väino Tamm 90“

  • Disaini- ja Arhitektuurigalerii, Pärnu maantee, Tallinn, Eesti

[kaart pealkiri=”Näitus „Väino Tamm 90“”]

Kas üks ruum saab pidada muutusteta vastu kolm generatsiooni sisearhitekte ja 60 aastat? Kuidas kohaneda ajas muutuvate vajadustega modernistlikult terviklikus ja detailselt läbitöötatud ruumis?

Näitus keskendub eesti professionaalse sisearhitektuuri ühe eestvedaja Väino Tamme 90. sünniaastapäevale ning toob fookusesse tema oma perele projekteeritud maja Aegviidus. Suuremate ümberehitusteta säilinud maja on üks väheseid tänaseni säilinud näiteid Väino Tamme loomingust, mis on olnud oluliseks kokkusaamise kohaks ka paljudele tema mõttekaaslastele ning kaasteelistele. Näitus räägib lahti nii maja projekteerimise erinevad etapid ja arhitektuurse idee kujunemise kui ka Väino Tamme mõju läbi pikaajalise õppejõu rolli, nn „Tamme kooli“.

Kuraator: Karen Jagodin
Sisekujundus: Taso Mähar
Graafiline disain: Kadri-Maria Mitt (Polaar), Marje Kask
Animatsioon: Eerik Kändler
Näituse meeskond: Pille Lausmäe, Kristiina Raid
Fotod: Eesti Arhitektuurimuuseum, Pille Lausmäe erakogu, Jüri Seljamaa, Terje Ugandi
Partnerid: Digitrükk, Re:finer, Marilin Look, Atea
Täname: Anu ja Peeter, Argo Mööbel, Lincona, Laur-Kalevi Tamm, Tõnis Veltman
Näitus on valminud Eesti Kultuurkapitali toetusel

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Lisainfo”]

Näitus on avatud

Disaini ja arhitektuurigaleriis

5.- 28. november 2020

Esmaspäev-laupäev kell 12.00-18.00.

Kuraatorituurid kokkuleppel: info@esl.ee

[/kaart]