Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Eesti Arhitektuuripreemiad 2021

  • Kruiisiterminal, Logi, Tallinn, Eesti

Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Maastikuarhitektide Liit, Eesti Arhitektide Liit ja Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital kuulutavad 1. veebruaril toimuval sündmusel välja oma aastapreemiad. Preemiaid jagatakse Tallinna Sadama Vanasadama kruiisiterminalis.

Sündmuse otseülekannet on võimalik jälgida SIIN.

Eesti Arhitektuuripreemiad on algatatud 2015. aastal eesmärgiga tunnustada koos silmapaistvaid saavutusi meie arhitektuurivaldkonnas. Tänavuste nominentidega saab tutvuda veebilehel www.arhitektuuripreemiad.ee.

Korraldajad: Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Maastikuarhitektide Liit

Peapartnerid: Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital ja Arhitektuurikirjastus.

Sündmust toetavad Eesti Kultuurkapital, VELUX, Thulema ja JUNG Estonia