Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Eesti Arhitektuurikeskus kutsub: ekspordi mentorklubi

  • Eesti Arhitektuurikeskus, Põhja puiestee, Tallinn, Eesti

Eesti Arhitektuurikeskus kutsub osalema “Arhitektuuri ja disaini rahvusvahelistel hangetel osalemine digiajastul” mentorklubis. Mentorklubis arutame teemal, kuidas paista silma rahvusvahelisel areenil sadade teiste osalejate kõrval. Lisaks tutvustame konkursside korraldaja vaadet – mida hinnatakse, mis annab välisosalejale eelise?

Vestlusringis osalevad kümnetel hangetel osalenud Andrus Kõresaar (KOKO Arhitektid) ning suure rahvusvaheliste hangete korraldamise kogemusega Hele-Mai Metsal Tallinna Sadamast. Vestlust modereerib Karin Kiviste.

Toimumisaeg: 21. septembril kell 16.00-18.00

Toimumiskoht: Eesti Arhitektuurikeskuse Suur Traforuum (Põhja pst 27a)
Registreeri enda tulek hiljemalt 18. septembril siin:
https://forms.gle/NBSBxBpNTk9bhcZz7

Täpsem mentorklubi kava lisatakse  Eesti Arhitektuurikeskuse kodulehele.

Mentorklubi aitavad ellu viia Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond ja EASi toetatud Eesti Arhitektuurikeskuse projekt „Arhitektuuriekspordi tiigrihüpe vol 2“.