Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

juuni 2024

Sündmusi ei ole

EALi, ESLi ja EMALi ühine suveseminar 2020 Viljandis – registreerimine avatud!

Traditsiooniline suveseminar tuleb taas, vaatamata keerulistele aegadele! Ootame teid 29.-30.augustil 2020 Viljandis, Pärimusmuusika aidas. Tänavuse seminari teemaks on “Ruum pärast pandeemiat” ning selle erinevaid aspekte avavad mitmed huvitavad esinejad. Peaettekande teeb Aarhusi linnaarhitekt Stephen D. Willacy (Taani), kohalikest arengutest (muuhulgas Eesti uutest üldplaneeringutest) räägivad juhtiv planeerimisekspert Pille Metspalu, Tõrva vallavanem Maido Ruusmann, Tallinna Linnaplaneerimisameti juhataja Ignar Fjuk. Vahetult enne uue kooliaasta algust on kohane mõelda kooliruumidele ning õppetöö korraldusele pandeemiaeelses ja -järgses maailmas – Viljandi gümnaasiumi kogemustest kõneleb selle direktor Ülle Matsin.

Päeva juhib Martin Mill (Ugala) ja õhtusel peol esineb ansambel Svjata Vatra. Pühapäeval on kavas ka väike arhitektuuriekskursioon, mida juhib Viljandi linnaarhitekt Olav Remmelkoor.

Registreerumiseks palume täita lehe, mis asub siin.

Majutus on seekord kolmes eri hotellis: Park Hotell Viljandi, Grand Hotel Viljandi ja Endla. Palume oma eelistus märkida registreerimislehel. Osalustasud on tänavu järgmised:

EAL, ESL, EMAL liige kuni 31.07 mitteliige kuni 31.07
45€ Endla 55€ Endla
60€ Park, Grand 70€ Park, Grand
   
alates 1.08 alates 1.08
50€ Endla 60€ Endla
65€ Park, Grand 75€ Park, Grand

Nagu alati, kehtib ka seekord liikme summa tema mitteliikmest kaaslasele.

Üliõpilased ja seeniorliikmed: kõikidest hinnakirjajärgsetest hindadest 5 eurot vähem!

Neile, kellel Viljandis oma öömaja olemas, on osalustasu 30€ (sama summa kõikidel).

Väga hea meel on tervitada meie suveseminari peatoetajat, kelleks on Bauroc.

Ning oleme väga rõõmsad, et meiega on endiselt head sõbrad Thermory, Floorin, Henkel, Lincona ja VBH / Aluprof.

Seminariosa toetavad ka Kultuurkapital ja EL Regionaalarengu Fond.

Ootame osalema!!