Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Dezeen x Forbo: Marmoleum design challenge

DISAINIKONKURSS

Maailma mõjusaim disaini- ja arhitektuuriajakiri Dezeen koos Forbo Flooring’iga on käivitanud ülemaailmse disainivõistluse, mis kutsub arhitekte ja disainereid üles kujundama heaolu loovat ruumi, mis põhineks kõige looduslikumal ja jätkusuutlikumal põrandakattel – Marmoleumil.

Eesmärk on visualiseerida inspireeriv 10 m2 ruum ruumis, mis pakuks lõõgastust ja suurendaks heaolu keskkondades nagu haiglad, koolid ja kontorid – kõikjal, kus saab mängida, õppida, töötada või terveneda.

Võitja idee teostatakse Forbos ning esitletakse Dezeenis.

Rahaline auhind on £5000.

Võistlustööde esitamise tähtaeg on 30. aprill 2024, kuid pane ennast kirja juba enne
21. märtsi. Nii saad osaleda online-tutvustusel ja küsida ära kõik vajalikud küsimused nii Marmoleumi kui võistluse kohta.

Uuri lisa ja registreeri end Forbo kodulehel 

LOE JA REGISTREERU SIIN