Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

BIM teabepäev sisearhitektidele

[kaart pealkiri=”BIM teabepäev sisearhitektidele “]

24. mail kell 10.00-13.00 toimus Riigi Kinnisvara ASis Eesti Sisearhitektide Liidu teabepäev, kus Silver Ader (Riigi Kinnisvara AS) tutvustas, millised on uued nõuded BIM projekteerimisele ja teostusmudeli koostamisele, Indrek Tärno (Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit) arutles, kas BIM-projekteerimine on projekteerimine ja Jarmo Liiver (Kredex) tutvustas uute tehnoloogiliste ja digitaalsete lahenduste finantseerimisvõimalusi. Teabepäeva modereeris Priit Põldme (ESL).

[/kaart]

[kaart pealkiri=”Ettekannete slaidid “]

Silver Ader (Riigi Kinnisvara AS) RKAS BIM nõuded.

Indrek Tärno (Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit) Projekteerimine on palju rohkem kui BIM projekteerimine.

Jarmo Liiver (Kredex) Kuidas finantseerida uusi tehnoloogilisi ja digitaalseid lahendusi?

[/kaart]