Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

september 2023

Sündmusi ei ole

ARHIVOOR

  • Põhja Konn, Telliskivi, Tallinn, Eesti

Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit ja Põhja Konn kutsuvad kolmapäeval, 14. detsembril kell 19 kolmandale mälumängule Arhivoor.


Arhivoor on arhitektuurigurmaanidele mõeldud mälusöök. Valikus on küsimused sisearhitektuurist linnaplaneerimiseni, skulptuuridest sümbolhooneteni. Oodatud on kõik – üliõpilastest seeniorideni, erialaprofessionaalidest arhitektuurihuvilisteni. Punktideta ei lahku keegi, kuid ka maksimumpunkte keegi ei saa.
Küsimused on üles ehitatud kolme vihje süsteemile, seega on oluline vihjete seostamise ning tuletamise oskus, mitte pelgalt faktide teadmine.

Meeskonna suurus on maksimaalselt 5 inimest, osavõtutasu on 5 eurot inimese kohta. Tasumine kohapeal sularahas.

Palume oma meeskond eelnevalt registreerida Facebooki sündmuses, kirjutades arutelu alla oma meeskonna nime ja suuruse või saates aadressile info@arhliit.ee samasisulise e-kirja märksõnaga „Arhivoor“.

Mälumängud toimuvad kord kuus.

Graafiline disain: Tuumik

Eesti Arhitektide Liit