Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

Aasta värv 2015

[kaart pealkiri=”Aasta värv 2015″]

Leelo Tiisvelt
Tervitussõnad Randvere kooli poolt

Tairo Pärnamets
Tervitussõnad ESLi poolt

Margo Vilu
Tervitussõnad AkzoNobel Eesti Poolt

Willeke Jongejan, AkzoNobel Holland
Colour Futures Sadolin esitleb – aasta värv 2015 on Copper Orange ehk vasekarva oranž.

Vasekarva oranž on värv, mis peale soojuse ja üllatuslikkuse peegeldab eelkõige maailma positiivseid varjundeid. Viimaste aastate jahedaid siniseid ja rohelisi värve asendab sügav toon, mis sobib suurepäraselt roosade, neutraalsete, valgete ja teiste oranžide toonidega, nagu ka kulla- ja puiduvärvi metallikuga. ColourFutures 2015 aasta idee kõlab: “ARGIPÄEV + lihtsate asjade võlu”

Alari Orav, Disainiagentuur AKU
Arhitektuuribrärding ja brändinguarhitektuur

Kus ja miks kohtuvad (sise)arhitekt ja disainer? Mida on neil üksteisele öelda? Süsteemne bränding ja selle rakendamine ruumis.

Kristi Lents-Esnar ja Marita Mätas, Allianss Arhitektid
Randvere kooli siselahendus

[/kaart]