Sündmused

ESL korraldab näitusi, konverentse ja seminare, erialaseid konkursse, õppereise ning muid erialaga seonduvaid sündmusi ning sisearhitektide ühistegevust. Liit annab välja erialatrükiseid ja organiseerib muud tegevust, mis vastab liidu eesmärkidele.

Olulisemad sündmused on üldkogu, rahvusvaheline sisearhitektuuri ja ruumiloome sümpoosion SISU, aastapreemiate auhinnatseremoonia ning suveseminar koostöös Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga; ESLi akadeemia ja koostööseminarid, mis on ellu kutsutud erialase silmaringi avardamiseks; (bussi)reiside sari „Järgmine peatus“ ja õppereisid väljapoole Eestit.

Sündmuste kalender

aprill 2024

Sündmusi ei ole

EALi, ESLi ja EMALi suveseminar “Materjaliringlus”

Head sõbrad

Olete oodatud traditsioonilisele EALi, ESLi ja EMALi suveseminarile, mis toimub 5. ja 6. juulil Narva-Jõesuus.

Suveseminari teemaks on „Materjaliringlus“. Uurime materjalide taaskasutamise võimalusi ja alternatiivseid ehitusmaterjale. Teemat avavad ja oma projekte tutvustavad Barrault Pressacco (barraultpressacco.com), NOMAD Architects (nomadarchitects.lv/) ja LLRRLLRR (llrrllrr.com/) bürood.

Palume ennast kirja panna Google’i vormi kaudu tinyurl.com/mrxteaj3 hiljemalt 28. juunil.
Pileti saad osta Fientast, link avaneb pärast Google’i vormi täitmist. Soovi korral saab Fientast ka arve.

Osalustasud, mis sisaldavad kogu programmi, 3 söögikorda, 1 ööd majutust ja bussisõitu Tallinn – Narva-Jõesuu – Tallinn (kehtivad 5. juunini, hiljem kõik hinnad +20€):
EALi, ESLi ja EMALi liige ja tema 1 kaaslane 85€
Seeniorliige 60€
Tudeng (EALi noortekogu liige) 45€
Mitteliige 105€
Oma öömajaga osaleja 50€
Lapsed kuni 12 aastani tasuta, alates 13. aastast tudengi hinnaga.

Lõplik programm on leitav EALi veebist. Nagu ikka on esimesel päeval kavas loengud ja vabaajategevused ning teisel päeval arhitektuuriekskursioon. Toimub mälumängu „Arhivoor” suur finaal ja selgub hooaja üldvõitja.

Majutus on Noorus Spa Hotellis.

Suveseminar saab teoks tänu meie väga headele koostööpartneritele: Eesti Kultuurkapital, Ruukki, Bauroc, Fibenol, Bestor, Dambis, Lincona, Henkel, Floorin ja VBH.

Graafiline disain: Ultrafilter.

Kohtumiseni Narva-Jõesuus!