Tagasi

SISU_näitus: Ruumilised sekkumised

Sisearhitektuur on murdnud välja tubastest piiridest ning mõjutab täna nii linnaruumi kui ka maailmapilti – ruumi mõju inimesele ja inimese mõju ruumile on teemadena sisearhitekti vaateväljal ja töölaual ka siis, kui ruumiline sekkumine on marginaalne.

Kuidas mõjutab ruum inimest ja inimene ruumi ehk millised inimlikud sekkumised meid inspireerivad? Millised on koha ja tegevuse koosmõjul leiduvad varjatud seosed ehk millistel paikadel on eeldusi saada kohtumispaikadeks?

SISU sümpoosion kutsub üles kolama ringi linnaruumis, et jäädvustada ühekordsete fotokaameratega linnainimeste ruumilised sekkumised – et teada saada, milliste loominguliste või käepäraste vahenditega püüab inimene mõjutada end ümbritsevat atmosfääri? …olgu see nööril kuivav pesu, graffity seinal, vms…

Fotokaamerad jagatakse välja SISU avamisel kolmapäeval, 27. mail Von Krahli Teatris, kus avaloengu annavad sisearhitekti-arhitekti duo MerkX+Girod, kes on tuntust kogunud Maastrichti gooti kiriku võlvide vahele projekteeritud raamatupoega.

Pildistamiseks on aega poolteist päeva ja ööd – kaamerad palume tagastada hiljemalt reede, 29. mai hommikul kella 10:00ks Von Krahli Teatri kohvikusse.

Kogutud materjalist koostatakse näitus RUUMILISED SEKKUMISED SISU lõpupeoks PADA Suveklubis (endine Katlaaed) reedel, 29. mail.

 

Oled ootatud osalema!

SISU 2015: Ruumimõju / The Impact of Space info sisu.esl.ee.