Tagasi

SISU_LINE #1

Sisearhitektuuri teoreetiline ajakiri SISU_LINE #1 -Teooriast praktikani / Between Theory and Practice koondab ühtsete kaante vahele ESLi poolt ellu kutsutud esimese rahvusvahelise sisearhitektuuri sümpoosioni SISU ettekanded ja kaastööd.

Kaastööd on saatnud sümpoosionil osalenud akadeemilised õppejõud erinevatest maailma ülikoolidest (RMIT, LUCA/Sint-Lucas, Chalmers University, University of Montreal, University of Brighton, EKA, TÜ), kui ka praktikud meilt Eestist, samuti Euroopast oma konverentsi ettekandele toetuvate artiklite, visuaalesseede, pedagoogilise töö teemadel. SISU_LINE #1 kajastab sümpoosioni raames läbiviidud workshopi Heli ruumis / ruum helis ning toimunud ümarlauda Sisearhitekti identiteedist ja piiridest arhitektide, maastikuarhitekti, arhitektuuriteoreetiku, arhitektuuripoliitiku, ettevõtja-konsultandi ning sisearhitektide osavõtul ja juhtimisel.

Autorid: Krista Aren, Suzie Attiwill, Margit Argus/Margit Aule, Tom Callebaut, Joke Van Hengstum, Eero Jürgenson, Jüri Kermik, Morten Lund, Ad Kil/Ro Koster, Tiiu Põldma, Tüüne-Kristin Vaikla

Kolleegium: Jüri Kermik, Edina-Dufala Pärn, Triin Ojari, Martin Melioranski, Tüüne-Kristin Vaikla (editor)

Kujundus:  Alari Orav / AKU

Veel trükisooja ajakirja esitleti esmakordselt ESLi teise rahvusvahelise sisearhitektuuri sümpoosioni SISU – Ruumimõju / The Impact of Space avapäeval, 27. mail 2015 ja seda levitatakse eelkõige erialaliitudes ja keskustes.

Trükist on võimalik tööpäeviti osta ESLi kontorist, Rüütli 4.
Hind 5 eurot.

SISU_LINE väljaandmist rahastas Eesti Kultuukapital

SISU 2014 ametlik koduleht