Tagasi

Raamatuesitlus “Vorm ja konstruktsioon sisearhitektuuris”

Neljapäeval, 20. septembril kell 17.30 toimub raamatusarja „Sisearhitektuuri põhitõed” uue raamatu „VORM JA KONSTRUKTSIOON SISEARHITEKTUURIS” esitlus EKA uues hoones A korpuses IV korrusel, kus saame tutvuda ka sisearhitektuuri osakonna uute ruumidega.

„Sisearhitektuuri põhitõed: Vorm ja konstruktsioon” uurib viise, kuidas hoone ehituslik konstruktsioon interjööri kujundamist mõjutab. Raamat käsitleb ka selliseid füüsilisi tegureid kui valgus ja orientatsioon, hoone kontekst ning säästlikkuse teemat. Nende osas pakutakse välja interpretatsiooni, hindamise ja kasutamise meetodid ning analüüsitakse nende mõju sisearhitektuurile ja hoonete ümberkujundamisele.

„Sisearhitektuuri põhitõed” on raamatusari sisearhitektuuri ja selle aluseks olevate põhimõtete tutvustamiseks. Peamisi teooriaid täiendavad kaasaegsete sisekujunduste detailsed analüüsid, mis teevad nendest raamatutest hindamatud käsiraamatud nii sisearhitektuuri- kui arhitektuuritudengitele, samuti ehitusinseneridele ja kinnisvaraarendajatele ning kõigile lugejatele, kes on sellest alast huvitatud.

Raamatu tõlkis Katrin Kask ja andis välja EKA kirjastus.

Kõik on oodatud!

Esitlusel on võimalik sarja raamatud soodushinnaga soetada.

EKA kirjastus

Sisenemine Põhja pst poolsest peauksest ja seejärel liikuda trepist või liftiga otse üles.