Tagasi

Prof Dominic Haag-Waltherti loeng “Material to Mind”

Neljapäeval, 8. detsembril kell 18.00 toimub EKA sisearhitektuuri osakonnas nii tudengitele kui praktikutele ja kõigile ruumihuvilistele mõeldud Lucerne’i ülikooli tehnika ja arhitektuurikooli professor Dominic Haag-Waltherti loeng “Material to Mind”. 

Lucerne’i ülikooli tehnika ja arhitektuurikoolis keskendutakse kaasaegsete materjalide uurimisele, katsetamisele ja arhiveerimisele. Tallinna-loengus räägibki sisearhitektuuri osakonda juhtiv prof Haag-Walthert kooli juurde rajatud materjalide arhiivkogust materialarchiv.ch ning sellest, kuidas materjalikogu õpetamises kasutatakse.
Loeng on inglise keeles.

Kiireim ja täpseim info Facebooki sündmuses.

Prof Dominic Haag-Walthert on õppinud disaini ja sisearhitektuuri Zürichi kunsti ja arhitektuuriülikoolis ning rajas Zürichis 2000. aastal koos Heiner Wagneriga oma büroo HAAGWAGNER, samuti õpetanud mitmetes arhitektuurikoolides. Alates 2016. aastast juhib Lucerne’i ülikooli sisearhitektuuri osakonda. Tallinna külastab prof Haag-Walthert seoses sisearhitektuuri sümpoosioni SISU ettevalmistamise ja Eesti Arhitektuuripreemiad 2016 auhinnatseremooniaga.

PS: Järgmine sisearhitektuuri sümpoosion SISU, alapealkirjaga “Naked SPACE”, toimub paralleelselt nii Lucerne’i Ülikooli tehnika ja arhitektuurikoolis Šveitsis kui Eestis, koostöös Eesti ja Šveitsi sisearhitektuuri tudengite, teoreetikute ja praktikutega.

Save the date: 7. ja 8. juuni 2017!

Lisainfo:
Natalie Mets
interior@artun.ee