Tagasi

Palju õnne, head sõbrad!

Moodne Valgustus 25

Veerandsada on väike vahepeatus meie ühisel teekonnal, mis on olnud vaheldusrikas, õpetlik ja põrgulikult põnev. Mõnele võib tunduda kummaline, et valgustite müük on suur seiklus. Mitte teile, sest teie ju teate!

Rännakud valgustusmaailmas on justkui seiklus ümber maakera, mida palistavad nii oodatud kui ootamatud kohtumised. Uued tarnijad ja projektid, uued kliendid ja tehnoloogiad, uued vormid ja tulemused – minu jaoks on see olnud unistuste töö täis emotsioone ja hulgaliselt uusi sõpru.

Algusaastatel seadsime esikohale disaini ja uued tooted panid meil silma särama. Olime ju tulnud keskkonnast, kus valgusti oli pigem hädapärase rahuldamine kui kirglik kunstnikutöö. Nüüd oleme lisaks disainimaailmale liikumas üha enam inseneride töömaale, kus LED valgusallikad annavad ka vormile rohkem võimalusi.

Jah, 25 aastaga on muutunud tohutult nii maailmas kui Eestis, nii valgustite maailmas kui Moodsas Valgustuses. Püsinud on aga meie soov tutvustada valgustite disaini, trende, võimalusi ja innovatsiooni. Muutumatu on püsinud ka meie inimeste elevus iga uue saadetise, mudeli, projekti või koostööpartneri üle. On lihtne tõde, et kui millestki ise vaimustud, siis tahad seda jagada. Selleks on vaja inimesi, kes oskavad valgust suunata ja naudivad maailma valgustamist.

Just selline on meie tiim, kus projektimüügi meeskond on koos tegutsenud tervelt 20 aastat! Jah, kakskümmend aastat! Isegi viimane müüke põrmu paisanud majanduskriis ei suutnud lõhkunud meie meeskonda.

Küllap mõistate, miks on tarnijad ja kliendid Moodsat Valgustust usaldanud – ikka nende samade inimeste pärast, kelle kogemus aitab kliendid brändidega kokku viia. Näiteid? Aga palun: Lennusadam, Nukumuuseum, Loodusmuuseum, ERM, Kadrioru Kunstimuuseum ja teisi muuseume, büroodest Skype, Playtech, Agriland, Lenne, restoranidest Mon Repos, NOA … veerandsaja aasta kogemuse ja stabiilse tiimiga on tulemused silmapaistvad.

Üle kahekümne aasta oleme teinud koostööd valgustusmaailma tippude Reggiani, iGuzzini ja EGLOga, üle kümne aasta Modulari, Astro, Halla ja Vibiaga. Need on ka täna meie klientide lemmikud. Igal aastal otsime messidel uusi ettevõtteid, kelle innovaatilisus, kvaliteet ja tarnete täpsus rõõmustaksid meie kliente. Uued tulijad on Wever&Ducre ja XAL, kõige uuem aga Graypants, kelle keskkonnasäästlik materjalikasutus ja väärtusmaailm imponeerisid meile esimesest silmapilgust.

On olnud õnne ja silma leida tulevasi teerajajad valgustusmaailmas. Me pole läinud kaasa kõige odavamate hindadega, mis tooksid järeleandmisi kvaliteedis. Juubeliaastal näeb ilmavalgust ka Moodsa Valgustuse uus kataloog, kus oleme taas kord kokku pannud valiku toodetest, et säästa Teie aega ja võimaldada lihtsamini leida sobiv valguslahendus.

Sest meie kirg ja fookus ei ole muutunud – tahame olla täiuslikuks partneriks arhitektidele ja sisearhitektidele, inseneridele ja lõppklientidele, ehitajatele ja hulgimüügifirmadele. Teisisõnu kõigile, kes hindavad kvaliteetseid valgusteid ja innovaatilisi valguslahendusi.

Head sõbrad! Jutt kippus jõulurõõmsalt ülivõrdeliseks, aga pärast 25 aastat on ka põhjust rõõmustada. See on võimas tunne, kui näed oma tegevustest sündimas sedavõrd palju põnevaid ja maailmale valgust heitvaid lahendusi. Nii et ärge pange pahaks ja rõõmustage koos meiega! Meie teekond jätkub. Aitäh teile!

Mart Seidelberg
Tegevjuht