Tagasi

Lincona esindussalong uueneb

Eesti suurim põrandakatete maaletooja ja müüja Lincona Konsult AS alustab 24. augustil Tallinnas Pärnu maantee ääres asuva esindussalongi põhjalikku renoveerimist. Ehituse ajal teenindatakse kliente lähedal asuvas Lincona profipoes.

Lincona tegevjuhi Sven Erslingi sõnul on esindussalongi põhjalik renoveerimine jätk 2017. aastal alguse saanud Pärnu ja Tartu müügisalongide uuendamisele ning selle aasta esimeses pooles toimunud ettevõtte laoruumide ja profipoe teenindusala ümberehitamisele. „Oleme esindussalongi uuendamise ja ümberehitamise mõttega mänginud juba paar aastat, kuid otsustasime alustada oma väiksematest müügiesindustest ja jätta esindussalongi viimaseks. Nüüdseks oleme pärast läbirääkimisi hoone omanikuga jõudnud sisearhitektide ja ehitajaga faasi, kus saame alustada tegutsemist,“ ütles Ersling.

Ehitustööde käigus ehitatakse olemasolevale ruumile teine korrus, mis suurendab esindussalongi pinda üle 170 m² ja kus saavad olema töökohad nii ettevõtte projektimüügi meeskonnale kui ka eraldi tootekoolituste ruum. „Kaubanduses on ruum ja selle oskuslik kasutamine alati äriliselt ülioluline. Meie esindussalongi uus sisearhitektuurilahendus annab võimaluse väljapanekutele loovalt läheneda. Ikka selleks, et klientidel oleks mugavam ja parem erinevaid tooteid võrrelda ning valikuid teha,“ lisas Ersling.

Pärnu maantee ääres asuva salongi renoveerimise ajal teenindatakse kliente Lincona profipoes, mis asub esindussalongist 200 meetri kaugusel, aadressil Pärnu mnt 139e/13. „Uuenenud esindussalongi plaanime avada 2019. aasta alguses,“ täpsustas Lincona tegevjuht.

Lincona esindussalongi sisearhitektuurilahenduse autorid on KAMP Arhitektid.

1991. aastal asutatud Lincona Konsult AS on kodumaisel kapitalil põhinev Eesti suurim põrandakatete maaletooja ja müüja. Ettevõttel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis.

Lisainfo:

Sven Ersling

tegevjuht

Lincona Konsult AS

Tel: +372 515 8688

e-post: sven.ersling@lincona.ee