Tagasi

Interiors Tennis Cup 2020 turniiri võitis Madis Eek

28. augustil toimus Tondi Tennisekeskuses paarismängu formaadiga, aga individuaalse punktiarvestusega tenniseturniir Interiors Tennis Cup 2020, millest võttis osa kokku 21 (sise)arhitekti.Turniiri võitis Madis Eek (AB Eek & Mutso), teisele kohale platseerus Urmas Arike (Arhitekt Urmas Arike) ning kolmanda koha pälvis Reet Sepp (Joonprojekt).

Turniiri võitja selgitati superfinaalis, kus vastamisi olid Urmas Arike koos Reet Sepaga ja Raivo Puusepp koos Madis Eekiga. Pingelises superfinaalis jäid viiki individuaalselt kõige rohkem punkte kogunud Urmas Arike ja Madis Eek. Viigiseis nii superfinaalis kui turniiri skooris tingis kulli ja kirja viskamise, mille järel võitis auväärse esimese koha Madis Eek ning teise koha Urmas Arike.

Turniiri ühe korraldaja, Moodsa Valgustuse tegevjuhi Mart Seidelbergi sõnul õnnestus turniir väga hästi „Oli ideaalne päikesepaisteline ilm ning kõik võistlejad, kes soovisid osaleda, said reketid käes tulised lahingud maha pidada“ ütles Seidelberg. „Seda, et turniir oli tõesti pinev ja võistluslik näitas põnev superfinaal, kus esimese ja teise koha peale mängiti tugev viik“.

Turniiri võitja Madis Eek sai auhinnaks rändkarika ja 2 pääset 2021. aastal Monacos toimuvale Monte Carlo Masters’i üksik- ja paarismängu finaalidesse. Esmakordselt oli ürituse toetajaks Tallink, kes pani võistlejatele välja üllatusauhinna, eksklusiivse Business Lounge klassi reisi marsruudil Tallinn-Soome.

Interiors Tennis Cup 2020 turniiri korraldasid Lincona Põrandakeskus, Moodne Valgustus ja Interstudio

Võistluse reeglitesse viidi tänavu sisse mitu muudatust

Kui varasemalt pääsesid superfinaali enim punkte kogunud mängijad ning nende paarilised, siis sel aastal, said lõppmängu neli enim punkte kogunud võistlejat, mis muutis turniiri lahingud veelgi põnevamaks. Selleks, et anda kõikidele võistlejatele võrdsed võidu võimalused loodi uus turniirireegel, et eelmise aasta võitja saab küll järgneval aastal võistelda, kuid superfinaali ei pääse sõltumata kui palju punkte ta kogub.

Vaata ka meeleolukat fotogaleriid: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=330470524289968&set=a.595692061101145