Tagasi

ESL koostööpartner ELKE Mööbel avas uue sisustussalongi

Mööbli, valgustite ja aksessuaaride müüja ELKE Mööbel avas uue kontorite ja avalike ruumide sisustussalongi, mille väljapanekust leiab töö- ja koosolekulaudu, toole, valgusteid, akustilisi tooteid, puhkenurgalahendusi ja erinevaid kontoriaksessuaare.

Senine ELKE Mööbli salong on muutunud kodusalongiks, kust leiab kõik vajaliku kodu sisustamiseks.

ELKE Mööbli tegevjuhi Siim Siiguri sõnul tekkis vajadus uue esinduse avamiseks soovist eraldada kodu- ja ärikliendile suunatud tooted. „Tänu kahele eraldiseisvale salongile saame mõlema suuna tootevalikut suurendada. Näiteks on kodusalongi lisandunud tooteid Taani kodutoodete brändilt Bolia ja laienenud on ka aksessuaaride, sh nõude valik,“ räägib Siigur.

Uues salongis on eraldi tähelepanu akustilistel toodetel. „Järjest enam ettevõtteid eelistab kontoripinna omamise asemel ruume rentida ja need võimalikult minimaalsete kuludega endale sobivaks teha. Sellisel juhul on avatud kontoris heli reguleerivad akustilised tooted väga heaks lahenduseks,“ räägib Siigur.

Väljapanekust leiab lisaks erinevatele seina- ja lauapaneelidele näiteks töölauaga integreeritud paneele, lisaks ka spetsiaalseid helisummutavate omadustega tugitoole ning riiuleid.

Kontori ja avaliku ruumi sisustussalong asub aadressil Rästa 18, Tallinn; kodusisustussalongi leiab aadressilt Tedre 55, Tallinn. Salongid on juurdepääsetavad Sõpruse puiesteelt ning asetsevad kõrvuti majades.

1996. aastal loodud ELKE Mööblist leiab kodude, kontorite ning avalike ruumide sisustamiseks vajalikku mööblit, valgusteid ja aksessuaare tuntud kaubamärkidelt nagu Hay, Muuto, Fritz Hansen, Knoll, Actiu, Interstuhl, Piiroinen, Arper jpt. Varasemalt on ettevõte aidanud sisustada mitmeid kontoreid, kodusi ja asutusi, sh Playtech, Malwarebytes, Lenne, Technopolis Ülemiste, G4S, Pärnu mudaravila Hedon Spa & Hotel, Kino Kosmos, Eesti Loto, Ülemiste City büroohotell, Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool, Sillamäe Kultuurikeskus, Viljandi Pärimusmuusika Ait jpt.

* Pressiteatele lisatud interjöörifotode autoriks on Andres Treial.