Tagasi

ESL aastalõpupidu “Rambivalgus”

Meil on suur rõõm kutsuda Teid osa võtma Eesti Sisearhitektide Liidu aastalõpupeost “RAMBIVALGUS”, millega soovime tegusale aastale väärika punkti panna ja uuele ühiselt hoogu sisse puhuda. Pidu leiab aset 11. detsembril 2013 kell 18:00 – 02:00 Hobuveskis (Lai 47, Tallinn).

Peo käigus juhtub nii mõndagi – saab tarkust, teatrit ja tantsu, kuid üheks tähtsündmuseks saab olema HEATEGEVUSLIK OKSJON, mis on mõeldud ESL uute ruumide remondi toetuseks. Tegemist on väärikate, kuid praegu veel täbaras olukorras ruumidega, mis paiknevad TÜ Ajaloo Instituudi hoones, aadressil Rüütli 4. Remondiga soovime alustada kohe detsembris ning uue kontori avada juba veebruaris.

Oksjonile esitatavate asjade ja esemete valik on vaba – kõik millel on Teie jaoks tähtsust, aga millest olete nõus ka loobuma, on oksjonikõlbulik. Sobivateks esemeteks võivad olla nt (vanad ja uued), maalid, pildid, graafika, nahakunst ja klaasikunsti esemed, samuti ka ehted. Võib tuua ka igasugust vanakraami, erinevaid suveniire, ka mööblit, näit toolid ja omavalmistatud esemeid jne, jne. Kui soovite millegi toredaga oksjonil osaleda, palume meid sellest teavitada, et võiksime teie oksjonivara kirja panna ja õhtujuhile näpunäiteid jagada. Selleks saatke meile eseme nimetus ja lugu ning alghind. Tore, kui saaksite saata ka pildi, siis saab seda juba ette veebivahendusel tutvustada. Oksjonile esitatavad esemed palume tuua ESL aadressil Suur-Kloostri 11a, hiljemalt 10.12.2013.

Tule ja anna oma panus!

 

Piletite hinnad:

  • Tudeng / seenior 5 EUR
  • Tavapilet 15 EUR
  • Kohapeal kõigile 20 EUR

 

Eelmüügist saab pileteid osta kuni 9. detsemberini.

Peo pileti etteostusoovi korral palume teha ülekande Eesti Sisearhitektide Liidu arveldusarvele 10220073189016 märksõnaga “Rambivalgus” ja osaleja nimi ning paralleelselt saata vastavasisuline e-kiri aadressile info@esl.ee. Pileti saab kätte nimekirja alusel Hobuveskis kohapeal.

Ootame ennenägematut osalemist!