Tagasi

ECIA peaassamblee 2015 Oslos

4.-6.septembril toimus Oslos Euroopa Sisearhitektide Ühenduse (The European Council of Interior Architects) ECIA korraline peaassamblee. Iga-aastasel kohtumisel liikmesriikide esindajatega oli päevakorras lühiülevaade 2014. aasta Londoni peaassambleest, samuti möödunud aasta olulised dokumendid ning tegevussuunad. Liikmesriigid tutvustasid oma liidus esilekerkinud prioriteete, milleks on seadusandluse jms kõrval sisearhitekti haridus tänases kiiresti muutuvas maailmas. Ühiseks peateemaks kujunes ECIA kommunikatsioon avalikkusega ja liikmetega, teiste hulgas tutvustati ESLi värsket kodulehte.

ECIA uueks presidendiks nimetati hollandlanna Anja Dirks, asepresidendiks Jan Geysen Belgiast. Uuteks juhatuse liikmeteks valiti Eestist Eestist Tüüne-Kristin Vaikla ning Itaaliast Elisabetta de Strobel.

ECIA pressiteade – uus president Anja Dirks.

Samaaegselt toimusid Oslos Designer’s Saturday sündmused, mille käigus astusid üles Euroopa tuntud disainerid ja arhitektid nagu Patricia Urquiola, Giulio Cappelini, Ola Rune jt. Esitleti nii üliõpilaste kui aastaauhinna nominentide disaini- ja ruumiprojekte, laureaatide hulgas oli ka Oslo ooperimajaga kuulsaks saanud Snohetta arhitektuuribüroo.

 

 

Lisainfo:
info@esl.ee