Tagasi

EAL, ESL ja EMAL kuulutavad välja 2015. aasta arhitektuuri aastapreemiate näituse ruumilise kujunduse ideekonkursi

Ootame kujundusideed 4. detsembril Arhitektuurimuuseumi II korruse suures saalis avatavale arhitektuuripreemiate ühisnäitusele.

Näitus koondab ja eksponeerib Eesti parimaid valminud objekte – hooneid, ruume, maastikulahendusi -, mis on valminud perioodil 2014 – 2015 suvi ning eksponeeritav selgub 24. augustiks 2015. Eeldatavalt on näituse objekte vahemikus 40-50, mille moodustavad preemiasaajad (neid on ca 12 – ESLi, EALi, EMALi ja Kultuurkapitali preemiad) ja nominendid (ca 20-35).

Kujundus peab võimaldama näituse lihtsat kokkupanekut ja logistikat, mis on oluline nii näituse mujal ülespanekul kui ka muuseumis toimuvate üritustega suhestumisel (võib tekkida vajadus näitus muuseumis päevaks-paariks kokku lükata).

Näituse ruumilise kujunduse idee võiks olla köitev ja innovaatiline.
Näituse graafiline kujundus tellitakse eraldi.

Lisatud on Arhitektuurimuuseumi II korruse saali plaan.

Ootame kujunduse kontseptsiooni A4 formaadis, kus on tekstina kirjeldatud kujunduse põhiidee ja võimalusel lisatud skemaatilised joonised ning kujunduse teostuse prognoositav eelarve koos meeskonna äramärkimisega – 31. juuliks aadressile info@arhliit.ee.

Võistluse preemiafond:
I koht 400 eurot
II preemia 200 eurot.

Väljamaksmisel füüsilisele isikule arvestatakse maha tulumaks. Lisandub töö teostamise tasu (lisada ülalnimetatud eelarvesse).